Гель-лак ATICA One Touch 02, 8 мл

SKU
ONE02
В наявності
165,00 грн
Пастельний бузковий відтінок для ніжного весняного манікюру, романтичних образів та стильних однотонних покриттів.

Гель-лак ATICA One Touch 02, 8 мл

ATICA One Touch 02 — витончений пастельний бузковий відтінок із колекції One Touch Collection, створений для легких, елегантних і сучасних дизайнів. Він чудово виглядає як у однотонному покритті, так і в поєднанні з іншими кольорами, додаючи манікюру ніжності та вишуканості.

Завдяки збалансованій консистенції матеріал рівномірно розподіляється по нігтьовій пластині, добре самовирівнюється та дозволяє отримати акуратне покриття без смуг. Насичена пігментація забезпечує красивий колір уже після першого або другого шару, а професійний пензлик робить нанесення максимально комфортним.

Особливості відтінку

Пастельний бузковий — універсальний колір, який чудово підходить для весняного манікюру, романтичних образів, мінімалістичних дизайнів, французького манікюру та поєднання з молочними, рожевими або білими відтінками.

Спосіб застосування

Нанесіть гель-лак на підготовлену нігтьову пластину поверх базового покриття та полімеризуйте кожен шар у LED або UV-лампі. Для завершення манікюру використовуйте топове покриття.

Рекомендовані матеріали ATICA

Для максимальної адгезії рекомендуємо використовувати бази ATICA, які допомагають створити міцну основу для довговічного покриття.

Після полімеризації завершіть манікюр одним із топів ATICA, щоб захистити колір, надати покриттю ідеальний блиск або матовий ефект та продовжити його стійкість.

Перегляньте також всю колекцію гель-лаків ATICA 8 мл або відкрийте нову One Touch Collection, щоб знайти відтінки, які ідеально доповнять вашу палітру.

Ваша оцінка